PVC
 

Czarne lub białe, satynowe wizytówki plastikowe

Nasze satynowe plastikowe wizytówki nazywane są od ich specyficznej matowej tekstury na jej powierzchni. Nośnikiem wizytówek jest polimer plastiku o określonym kolorze barwy masy plastycznej, czarnej lub białej. Dzięki zastosowaniu tego materiału nasi graficy mogą zaprojektować bardzo kontrastowe projekty poprzez dodanie elementów połysku na powierzchni wizytówki. Możemy także dodać na ich powierzchnię metaliczne tusze, lub wprasować kolorowe metaliczne folie w materiał plastiku. Całość tworzona jest stosując ręczne tradycyjne metody produkcji. Gotowe produkty są tak unikalne jak Ty i Twoja firma.
 

Wykonywane ręcznie

  • 1
    Każda farba nanoszona jest na plastik w temperaturze 200°C i ciśnieniu kilku ton na cm2 w celu otrzymania lepszej przyczepności do podłoża.
  • 2
    Każdy kolor jest nakładany na plastik w oddzielnym procesie (kroku) warstwowo.
  • 3
    Często stosujemy intensywny czarny połyskujący kolor. Tworzy to subtelny i interesujący kontrast pomiędzy elementem graficznym a teksturą powierzchni wizytówki.
 

Grafika "od krawędzi do krawędzi"

Wielu naszych konkurentów automatyzuje proces produkcji wizytówek. W tym przypadku pusta niezadrukowana wizytówka musi być przekładana dwukrotnie tak by na obu jej stronach mógł powstać nadruk. To uniemożliwia najczęściej druk dwustronny. My wybraliśmy inną ścieżkę. Jesteśmy dumni z naszej tradycyjnej metody realizacji produktu. Każda wizytówka jest ustawiana ręcznie i drukowana tradycyjnymi metodami poligraficznymi. To daje nam możliwości niedostępne dla innych konkurentów.
 

Piękne metaliczne kolory

W naszej produkcji używamy najwyższej jakości regularnych kolorów farb, ale także posiadamy specjalne metaliczne odmiany niektórych kolorów. Nasze metaliczne tusze charakteryzują się żywymi kolorami, i bardzo odbijają światło. Najbardziej popularnymi kolorami są srebrny i złoty. Nasz kolor srebrny jest na tyle intensywny, że jego kolor zbliżony jest do koloru chromu. W naszej ofercie posiadamy także specjalne odmiany farb metalicznych które odbijają światło tak, że po odbiciu promieni słonecznych powstaje spektrum wielokolorowe.
 

Bezpłatna usługa "Moja wizytówka"

Jeżeli posiadacie Państwo cyfrowy projekt graficzny (plik) własnej wizytówki, oferujemy możliwość wizualizacji (podglądu) tej wizytówki na naszych ekskluzywnych plastikowych wizytówkach. Dzięki tej darmowej usłudze, nasi graficy przygotują foto-realistyczną, podglądową wizualizację Państwa przyszłej plastikowej wizytówki. Często pozwalamy sobie także przeprojektować lekko, lub całkowicie projekt, dostosować go do technologii którą wybrał klient i zrealizować go w jak najbardziej ekskluzywnej postaci.
 

Kody kreskowe

Możemy wygenerować i dodać kody kreskowe na Twoje wizytówki. Kody łatwo się skanują standardowo dostępnymi urządzeniami jak komórki z kamerą czy czytnikami kodów kreskowych. Najczęściej występujące dane to adres strony internetowej, szczegóły dotyczące kontaktu, czy ustawienia sieci WIFI.

Drukowanie po "drugiej" stronie wizytówki

Naturą przezroczystych wizytówek, jest to iż grafikę jak i tekst możemy drukować po dwóch stronach wizytówki. Drukując po przeciwnej stronie możemy uzyskać ciekawe efekty artystyczne, kiedy to spoglądamy na przednią część wizytówki. Wizualnie będzie to wyglądało na efekt głębi, dwóch warstw druku.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x