FAQ

Usługi projektowania

Rozumiemy że proces zamawiania produktów często może być dla klientów kłopotliwy. W celu jego ułatwienia przygotowaliśmy dla Państwa bazę danych pytań i odpowiedzi. Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Mamy nadzieję że ułatwią one Państwu w procesie zamawiania naszych produktów. Podzieliliśmy pytania i odpowiedzi na główne kategorie. Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedzi jakiej szukasz, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez drogę email lub pomoc telefoniczną. Wyślij nam email a odpowiemy na nie tak szybko jak to możliwe.

 

Czy projektujecie Państwo wizytówki także gratis?

Tak. Nie mniej jednak warunkiem jest, iż klient posiada już przynajmniej zaprojektowane swoje logo, a także chce u nas zlecić produkcję wizytówek.

 

Czy używacie państwo gotowych szablonów graficznych?

Nie. Nasze projekty realizujemy indywidualnie pod każdego klienta. Zawsze chcemy zrealizować projekt tak, by był on unikalny.

 

Jak wygląda proces projektowania?

Przede wszystkim musimy zrozumieć potrzeby naszego klienta. Dlatego w pierwszym etapie zbieramy informacje o grupie docelowej która będzie obdarowywana wizytówkami. By dowiedzieć się więcej o procesie projektowania, kliknij tutaj projektowanie wizytówek i logotypów.

 

Jak wiele wersji projektów graficznych realizujecie?

Nie określamy limitu projektów graficznych które realizujemy dla naszych klientów. Jedynym ważnym wyznacznikiem dla nas jest pozytywna akceptacja projektu przez klienta. Nie mniej jednak z doświadczenia wiemy, że w większości przypadku już druga wersja projektu podoba się klientom.

 

Czy możemy przed produkcją zamówić prototyp wizytówki?

Tak ale tylko przy bardzo dużych nakładach wykonujemy próbki na koszt klienta. W większości przypadków stworzenie dwóch czy trzech wizytówek to koszta, które są porównywalne ze stworzeniem całej serii nawet 100 wizytówek. Pomagamy jednak naszym klientom, poprzez tworzenie fotorealistycznych wizualizacji wizytówek, które wydają się być na zdjęciu jakby były stworzone w rzeczywistości, przez co tylko w niektórych przypadkach zalecane jest przygotowanie prototypu - próbki.

 

Ile czasu zabiera proces produkcji?

Wszystko zależy od stopnia skomplikowania projektu i technologii. Standardowo staramy się skończyć każdy projekt graficzny w przedziale 3-6 dni roboczych.

 

Czy trzymacie projekty graficzne w swoim archiwum na potrzeby przyszłych projektów?

Tak. Trzymamy wszystkie pliki klientów na naszych serwerach.

 

Czy użyjecie mojego projektu dla innych klientów.

Nie. Nie używamy projektów które już raz realizowaliśmy. Wszystkie projekty są realizowane na indywidualne potrzeby klientów, i za każdym razem realizujemy je od początku.

 

Czy wyślecie mi projekt który dla mnie zrealizowaliście?

Projekty graficzne wizytówek dla klientów przygotowujemy pod druk u nas, także jeżeli została zamówiona u nas płatna usługa projektowania graficznego. Jeśli klient chce otrzymać projekt na własność (np. by wydrukować wizytówki poza naszą firmą) w standardzie musi liczyć się z opłatą w wysokości pięciokrotności kosztu usługi projektowania dotychczas opłaconej. Jeżeli nie była pobierana wcześniej opłata za projekt, opłata jest pięciokrotnością standardowej ceny projektu tj. 90zł netto.

 

Jestem zadowolony z grafiki którą mi przesłaliście. Co dalej?

Świetnie. Oznacza to że potrzebujemy tylko dostać potwierdzenie ilości zamawianego produktu na email, oraz płatności na nasze konto przed rozpoczęciem produkcji.

 

Jak dużo kosztują wizytówki?

Jeżeli na naszej stronie internetowej nie jest podana cena, lub oczekują Państwo indywidualnej wyceny, prosimy o kontakt z nami. Wycena zależy od czasu realizacji, rodzaju wizytówki, stopnia jej skomplikowania. Dlatego często dokładną wycenę jesteśmy w stanie podać dopiero naszym klientom kiedy będziemy mieć wiedzę czego oczekują od wizytówki.

 

W jaki sposób dokonywane mają być płatności?

Płatności akceptujemy wyłącznie przelewami na nasze konto firmowe.

 

Czy wystawiacie Państwo faktury?

Tak. Nasza firma wystawia zarówno faktury jak i paragony. Koszty przesyłki są wyszczególnione osobno na danej fakturze / paragonie.

 

Jeżeli płatność została dokonana, co jest następne?

Jeżeli otrzymamy potwierdzenie, że Państwa płatność została zaksięgowana, wtedy zaczynamy przygotowania do produkcji wizytówek. Przed produkcją wysyłamy do naszych klientów przedprodukcyjny plik graficzny. Dopiero po potwierdzeniu przez klienta grafiki, przystępujemy do produkcji. Potwierdzenie jest niezbędne w celu weryfikacji przez klienta między innymi danych na wizytówce jak adres, email, strona www, nazwisk etc.

 

Czy zaczynacie produkcję przed otrzymaniem płatności?

Nie. Nie zaczynamy produkcji dopóki nie otrzymamy płatności. Jako że nasze marże na produktach które oferujemy są niewielkie, nie możemy ponosić ewentualnych kosztów związanych z produkcją w przypadku anulowania przez klienta zamówienia np. w czasie trwania procesu produkcji.

 

Ile kosztuje transport?

Standardowo wysyłamy nasze produkty firmą kurierską DHL. Koszt wysyłki to 16 zł netto. Więcej: http://www.ekskluzywnewizytowki.pl/transport-dostawa

 

Ile czasu zabiera transport?

Jeżeli produkt został nadany i odebrany przez kuriera w dniu roboczym, jego dostawa następuje w 99% przypadków w następnym dniu roboczym.

 

Czy podajecie dane dotyczące numeru przesyłki?

Standardowo klient otrzymuje numer przesyłki w wiadomości email. Na prośbę klienta możemy także telefonicznie potwierdzić wysyłkę.

 

Jak pakujecie przesyłki?

Pakujemy przesyłki bardzo bezpiecznie (pudełka, folia bombelkowa). Zapobiega to jakimkolwiek zniszczeniom wizytówek podczas transportu.

 

Czy mogę zamówić innego kuriera?

Tak. Jeżeli kurier zostaje zamówiony przez klienta nie jest to dla nas problemem.

 

Czy projektujecie inne materiały firmowe prócz wizytówek?

Tak. Jeżeli poza wizytówkami klient potrzebuje inne materiały - katalogi, broszury, papiery firmowe, koperty, teczki itp a także elementy graficzne na strony internetowe i inne media, gadżety reklamowe itp możemy kompleksowo rozwiązać ten temat i przygotować dla klienta wszystko razem.

Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x