Metalowe
 

Czarne wizytówki metalowe

Produkcja czarnej wizytówki metalowej jest wyzwaniem. W przeciwieństwie do naszych kolorowych metalowych wizytówek jest to proces o wiele bardziej skomplikowany. Wizytówki takie powstają na specjalnej stali która jest natywnie czarna. Nasza firma stanęła na głowie by znaleźć producenta takiej stali. I znalazła. Czarne metalowe wizytówki dostępne są o grubości 200 mikronów, w ekskluzywnym i unikalnym czarnym kolorze. Czarne wizytówki metalowe możemy poddawać takiej samej obróbce maszynowej jak nasze inne rodzaje wizytówek. Możemy na nich grawerować, wycinać je do pożądanych kształtów czy też poddawać procesowi trawienia i kolorowego nadruku.
 

Najwyższej klasy precyzja wykonania

  • 1
    Szczegóły takie jak tekst czy grafika trawione są poprzez zastosowanie kwasu. Wizytówki pokrywane są specjalną powłoką foli, która jest naświetlana w promieniach UV. Miejsca w których ma odbywać się trawienie metalu są odsłonięte, pozostałe miejsca są zabezpieczone folią.
  • 2
    W procesie trawienia kwas eliminuje zewnętrzną powłokę wizytówki. W wyniku tego odsłonięty zostaje jej jasny rdzeń. Dzięki temu procesowi tekst i grafika są widoczne i czytelne na tle całej wizytówki.
  • 3
    W takim samym, ale dłuższym dwustronnym procesie, trawione są elementy metalowe które mają być wyeliminowane z powierzchni wizytówki. Dzięki temu otrzymujemy efekt miejscowej przezroczystości wizytówki.
 

Najwyższej jakości stal nierdzewna

Wszystkie nasze wizytówki są produkowane przy wykorzystaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej. Gwarantuje to zachowanie jednolitej tekstury metalu, jak i jego barwy w przypadku całego produkowanego nakładu wizytówek. Metal stosowany przez naszą firmę charakteryzuje się pamięcią odkształcenia. Znaczy to, iż w przypadku jego odkształcenia wraca on do swojego pierwotnego kształtu. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej nasze wizytówki nie korodują, a także są bardzo odporne na różne warunki atmosferyczne.
 

Cut & Etch

W naszych procesach technologicznych wytwarzania wizytówek, możemy ciąć, grawerować i trawić metal z najwyższą precyzją. Dzięki możliwościom technologicznym, tworzymy unikalne i kreatywne projekty. Możliwości pełnej lub półpełnej perforacji metalu, tworzymy wizytówki które są małymi dziełami sztuki.
 

Tworzenie indywidualnych kształtów

Wizytówki możemy indywidualizować nie tylko poprzez grafikę która będzie naniesiona na jej powierzchnie, ale także poprzez wycięcie indywidualnego kształtu wizytówki. Możemy odejść od typowego standardowego prostokątnego kształtu na korzyść innych kreatywnych kształtów, często mogących kojarzyć się z określonym produktem czy usługą oferowaną przez naszych klientów.
 

Bezpłatna usługa "Moja wizytówka"

Jeżeli posiadacie Państwo cyfrowy projekt graficzny (plik) własnej wizytówki, oferujemy możliwość wizualizacji (podglądu) tej wizytówki na naszych ekskluzywnych plastikowych wizytówkach. Dzięki tej darmowej usłudze, nasi graficy przygotują foto-realistyczną, podglądową wizualizację Państwa przyszłej plastikowej wizytówki. Często pozwalamy sobie także przeprojektować lekko, lub całkowicie projekt, dostosować go do technologii którą wybrał klient i zrealizować go w jak najbardziej ekskluzywnej postaci.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x