Metalowe
 

Kolorowe metalowe wizytówki

Dostępne są w pięknej gamie kolorystycznej. Nasze kolorowe wizytówki metalowe produkowane są poprzez uprzednie cięcie, grawerowanie i trawienie docelowych grafik i tekstów na najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie zanurzane są one w specjalnych roztworach gdzie w procesach elektrolitycznych zaczyna się ich proces barwienia. Każdą wizytówkę możemy także pokryć kolorowymi grafikami, nakładając na powierzchnię wizytówki nasze specjalne wytrzymałe farby.
 

Najwyższej klasy precyzja wykonania

  • 1
    Szczegóły takie jak tekst czy grafika trawione są poprzez zastosowanie kwasu. Wizytówki pokrywane są specjalną powłoką foli, która jest naświetlana w promieniach UV. Miejsca w których ma odbywać się trawienie metalu są odsłonięte, pozostałe miejsca są zabezpieczone folią.
  • 2
    Metal jest barwiony określonym kolorem w procesach elektrolitycznych.
  • 3
    W takim samym, ale dłuższym dwustronnym procesie, trawione są elementy metalowe które mają być wyeliminowane z powierzchni wizytówki. Dzięki temu otrzymujemy efekt miejscowej przezroczystości wizytówki.
 
 

Dostępna paleta kolorów dla materiału przezroczystego

Kiedy już wycięliśmy wizytówkę i poddaliśmy ją procesowi trawienia, kolorujemy wizytówkę nakładając na niej określoną barwę poprzez procesy elektrolityczne. Napięcie elektryczne przepływa przez całą powierzchnię metalu w rezultacie czego przyciąga określony kolor lakieru do swojej powierzchni, gdzie trwale do niej przywiera. W rezultacie otrzymujemy piękne wizytówki metalowe których powierzchnia jest jednolitego określonego koloru.
 

Najwyższej jakości stal nierdzewna

Wszystkie nasze wizytówki są produkowane przy wykorzystaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej. Gwarantuje to zachowanie jednolitej tekstury metalu, jak i jego barwy w przypadku całego produkowanego nakładu wizytówek. Metal stosowany przez naszą firmę charakteryzuje się pamięcią odkształcenia. Znaczy to, iż w przypadku jego odkształcenia wraca on do swojego pierwotnego kształtu. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej nasze wizytówki nie korodują, a także są bardzo odporne na różne warunki atmosferyczne.
 

Cut & Etch

W naszych procesach technologicznych wytwarzania wizytówek, możemy ciąć, grawerować i trawić metal z najwyższą precyzją. Dzięki możliwościom technologicznym, tworzymy unikalne i kreatywne projekty. Możliwości pełnej lub półpełnej perforacji metalu, tworzymy wizytówki które są małymi dziełami sztuki.
 

Tworzenie indywidualnych kształtów

Wizytówki możemy indywidualizować nie tylko poprzez grafikę która będzie naniesiona na jej powierzchnie, ale także poprzez wycięcie indywidualnego kształtu wizytówki. Możemy odejść od typowego standardowego prostokątnego kształtu na korzyść innych kreatywnych kształtów, często mogących kojarzyć się z określonym produktem czy usługą oferowaną przez naszych klientów.
 

Bezpłatna usługa "Moja wizytówka"

Jeżeli posiadacie Państwo cyfrowy projekt graficzny (plik) własnej wizytówki, oferujemy możliwość wizualizacji (podglądu) tej wizytówki na naszych ekskluzywnych plastikowych wizytówkach. Dzięki tej darmowej usłudze, nasi graficy przygotują foto-realistyczną, podglądową wizualizację Państwa przyszłej plastikowej wizytówki. Często pozwalamy sobie także przeprojektować lekko, lub całkowicie projekt, dostosować go do technologii którą wybrał klient i zrealizować go w jak najbardziej ekskluzywnej postaci.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x