„Najbardziej innowacyjne wizytówki w Polsce”

 

Mamy lata doświadczeń w projektowaniu i tworzeniu najbardziej wymagających produktów i usług w branży reklamowej na rynku polskim jak i amerykańskim. Zespół ludzi w ekskluzywnewizytowki.pl to przede wszystkim utalentowani artyści i graficy, których zadaniem jest dostarczyć najlepsze pomysły i wzory ekskluzywnych wizytówek dla branży reklamowej, ale także indywidualnych firm, czy osób prywatnych.

 

Każdego dnia staramy się projektować i tworzyć luksusowe wizytówki które są w pewien sposób nieszablonowe, inne niż te które dostępne są na rynku. Zarówno jeżeli chodzi o wizytówkę plastikową (wizytówkę PCV), wizytówkę metalową, czy wizytówkę papierową nasze projekty same w sobie stanowią najwyższej jakości klasę.

 

Ekskluzywnewizytowki.pl to wizytówki, które mają konkurować przede wszystkim jakością wykonania, pomysłowymi projektami czy unikalnymi materiałami z których są wykonane, mniej zaś stroną ekonomiczno. Dlatego też nasza firma nie konkuruje na rynku z innymi producentami standardowych wizytówek, ale też nie ma konkurencji wśród ekskluzywnych wizytówek.

 

Ekskluzywnewizytowki.pl  (EW) są marką firmową najbardziej innowacyjnych wizytówek dostępnych na polskim rynku, należącą do grupy firmy SPRAGIA.

Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x