Metalowe
 

1Wizytówki metalowe

Nasze metalowe ekskluzywne wizytówki dostępne są w trzech grubościach. Tworzone są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Nasze nowoczesne możliwości produkcyjne pozwalają nam na cięcie stali z niesamowitą precyzją, a także trawienie jej powierzchni dla dowolnej grafiki czy fontów. Jesteśmy w stanie tworzyć wizytówki w dowolnym kształcie. wizytówki metalowe należą do najbardziej ekskluzywnych wizytówek jakie są możliwe do wyprodukowania przez naszą firmę (są one oceniane najwyżej w naszej klasyfikacji wizytówek). Nasze wizytówki w kwestii jakości nie mają konkurencji.
 
 
 

2Wizytówki rozmiaru "mini"

Produkowane są z tych samych materiałów i wykorzystaniu tych samych procesów produkcyjnych co ich więksi bracia. Nasze mini metalowe wizytówki są bardziej ekscentryczne i ekonomiczne od strony kosztowej niż standardowe metalowe wizytówki. Skierowane są dla wszystkich tych których fundusze pozwalają na więcej niż wizytówki papierowe lub plastikowe, ale mniej niż na nasze standardowe wizytówki metalowe. Wykonane z zachowaniem najwyższej precyzji, dają możliwość stworzenia dowolnych kształtów o jakich pomyślisz.
 

3Kolorowe metalowe wizytówki

Dostępne są w pięknej gamie kolorystycznej. Nasze kolorowe wizytówki metalowe produkowane są poprzez uprzednie cięcie, grawerowanie i trawienie docelowych grafik i tekstów na najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie zanurzane są one w specjalnych roztworach gdzie w procesach elektrolitycznych zaczyna się ich proces barwienia. Każdą wizytówkę możemy także pokryć kolorowymi grafikami, nakładając na powierzchnię wizytówki nasze specjalne wytrzymałe farby.
 
 
 

4Czarne wizytówki metalowe

Produkcja czarnej wizytówki metalowej jest wyzwaniem. W przeciwieństwie do naszych kolorowych metalowych wizytówek jest to proces o wiele bardziej skomplikowany. Wizytówki takie powstają na specjalnej stali która jest natywnie czarna. Nasza firma stanęła na głowie by znaleźć producenta takiej stali. I znalazła. Czarne metalowe wizytówki dostępne są o grubości 200 mikronów, w ekskluzywnym i unikalnym czarnym kolorze. Czarne wizytówki metalowe możemy poddawać takiej samej obróbce maszynowej jak nasze inne rodzaje wizytówek. Możemy na nich grawerować, wycinać je do pożądanych kształtów czy też poddawać procesowi trawienia i kolorowego nadruku.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x