Papierowe
 
Wizytówki papierowe

Wizytówki papierowe "300 plus"

Ekskluzywnewizytowki.pl to wizytówki, które mają konkurować przede wszystkim jakością wykonania, pomysłowymi projektami czy unikalnymi materiałami z których są wykonane, mniej zaś stroną ekonomiczną ich realizacji. Dlatego oferujemy rozwiązania tylko na najwyższej klasy papierach, zwiększonej gramaturze papieru, często powlekanych specjalnymi utrwalającymi foliami. W naszych realizacjach często kreatywnie wykorzystujemy nasze umiejętności w celu wykorzystania takich technika jak: tłoczenia na wizytówce, powlekanie wizytówek folią, pokrywanie powierzchni farbą UV czy chociażby technikę hot-stamping.
 

Tłoczenie na wizytówce

Odbywa się przy wykorzystaniu matrycy która poprzez mechaniczne uderzanie w powierzchnię papieru pozostawia widoczny tłoczony wzór/grafikę. Jest to jedna z ciekawszych metod uszlachetniania wyglądu wizytówek stosowana w poligrafii. Wtłaczany logotyp nada wizytówce ekskluzywności i niepowtarzalnego charakteru. Elementy tłoczenia powinny być stosowane minimalistycznie tak by finalna wizytówka była jak najbardziej elegancka i czytelna.
 

Powlekanie wizytówek folią

Jedną z podstawowych metod uszlachetniania wizytówek jest ich foliowanie (laminowanie). Zabezpiecza to druk przed czynnikami zewnętrznymi jak ścieranie, zabrudzeniami czy wodą. Wizytówki pokrywanie są cienką warstwą folii w zależności od technologii na mokro lub gorąco. Foliowane wizytówki charakteryzują się dużą elastycznością przy bigowaniu czy falcowaniu. Nadaje im także charakterystyczne usztywnienie a przede wszystkim ekskluzywny wygląd. Wizytówki są foliowane jednostronnie lub dwustronnie, a folia może być matowa lub błyszcząca.
 

Druk UV

Another method that adds elegance to business cards is UV coloring. UV coloring are the best quality colors you can achieve on paper. A business card can be UV printed in whole or in part. We can achieve very unique designs and compositions by using UV. Colors are very vibrant and seem alive. By running your finger across UV print, you can feel it’s texture.
 

Hot Stamping

Technika ta zwana jest także termo drukiem, w wyniku jej stosowania osiągamy rezultaty niemożliwe do osiągnięcia standardowym drukiem. Polega ona na druku z użyciem specjalnych folii i matryc które zgrzewają folię z wizytówką papierową (lub wizytówką PCV) w wyniku czego zostaje ona trwale zespolona z papierem. Występuje wiele kolorów folii jednakże do podstawowych należy zaliczyć przede wszystkim kolor złota, srebra, miedzi, czerwieni, zieleni czy granatu.
 

Wizytówki papierowe tłoczone ręcznie

Technika jaką powstają wizytówki tłoczone przez naszą firmę, jest najstarszą dostępną. Jej początki sięgają XV wieku, kiedy to Johannes Gutenberg wynalazł czcionkę. Technika ta była stosowana w tamtych czasach powszechnie i był to główny sposób na rozprowadzanie informacji na świecie aż do XX wieku kiedy to wynaleziono druk offsetowy.Nieporównywalny i niesamowity efekt ekskluzywnych papierowych tłoczonych wizytówek to zasługa ich ręcznej produkcji. Jest to zupełnie inna technika druku niż tzw. hot-stamping (czyli druk z tłoczeniem) + druk offsetowy, który także oferujemy w dziale ekskluzywne wizytówki papierowe.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykorzystanie pełnego potencjału technologii, materiału czy pomysłów, ale także na unikanie błędów. W tworzeniu najbardziej unikalnych wzorów wizytówek stosujemy najwyższej jakości papier taki jak np. papier ryżowy, bambusowy, bawełniany. Ten ostatni jest przez nas najczęściej stosowany ze względu na swoje właściwości fizyczne, estetyczne czy też ekologiczne. Właściwości fizyczne ponieważ jest bardzo dobrze reaguje na odcisk matrycy prasy. Estetyczne ponieważ występuję w nieskazitelnie czystych kolorach: bieli fluoroscencyjnej, perłowym, naturalnym ecru, czy kolorze kości słoniowej. Ekologiczne bo do jego produkcji nie wycina się drzew, nie ma w nim włókien ani ligniny przez co w jego produkcji nie wytwarzają się dioksyny. Jeżeli nie posiadasz własnego projektu graficznego zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, więcej o usługach projektowania dowiesz się w dziale usługi projektowania wizytówek.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x