PVC
 

Wizytówki plastikowe w pełnym kolorze

Nasze plastikowe wizytówki zadrukowane w pełnym kolorze należą do najtrwalszych na rynku. W przeciwieństwie do innych masowo produkowanych wizytówek plastikowych zamykamy cyfrowo drukowaną grafikę pomiędzy dwie warstwy cienkiego przezroczystego materiału PCV. To chroni wizytówkę przed śladami użytkowania i pozwala na zastosowanie zarówno matowej jak i błyszczącej powierzchni. Wizytówki realizujemy w 3 różnych grubościach. Projekt graficzny standardowo jest drukowany dwustronnie.
 

Wykonywane ręcznie

  • 1
    Grafika na wizytówkę jest drukowana techniką cyfrową w pełnym kolorze. Standardowo jest to nadruk dwustronny na rdzeniu wizytówki.
  • 2
    Po obu stronach jest ona łączona z zewnętrznymi elementami wizytówki które wykonane są z przezroczystego plastiku. Łączenie dokonywane jest przy udziale temperatury i dużemu ciśnieniu, co gwarantuje jednolitą i płaską płaszczyznę. Dzięki takiej metodzie, druk jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi jak ścieranie, wilgoć i inne.
 

Wykończenie matowe i z połyskiem

Nasi klienci mogą wybrać pomiędzy dwiema wersjami wykończenia wizytówki. Powierzchnią matową lub z połyskiem. Nadrukowywana grafika jest łączona z dwiema przezroczystymi warstwami plastiku i zgrzewana w całość przy udziale wysokiej temperatury jak i dużego ciśnienia. Temperatura i ciśnienie umożliwiają wytrzymałe połączenie warstw w celu zabezpieczenia wizytówki na czynniki zewnętrzne. Wykończenie matowe, lub z połyskiem jest nanoszone na powierzchnię tworzywa PCV poprzez mechaniczną metodę polerowania lub piaskowania. W rezultacie otrzymujemy wizytówkę która tworzy jedną całość bez śladów łączenia warstw.
 

Trzy grubości

Poprzez zastosowanie różnej gęstości idealnie przezroczystych zewnętrznych warstw ochronnych wizytówki jesteśmy zaoferować kolorowe plastikowe wizytówki w trzech różnych grubościach. Nasze najcieńsze wizytówki są w 420 mikronach, jest to rozwiązanie bardziej najbardziej ekonomiczne, średniej grubości 680 mikronów są rozwiązaniem pośrednim dającym gwarancję elegancji i wytrzymałości. Najgrubsze wizytówki są produkowane w grubości 760 mikronów, są one grubości zbliżonej do grubości standardowej karty kredytowej.
 

Bezpłatna usługa "Moja wizytówka"

Jeżeli posiadacie Państwo cyfrowy projekt graficzny (plik) własnej wizytówki, oferujemy możliwość wizualizacji (podglądu) tej wizytówki na naszych ekskluzywnych plastikowych wizytówkach. Dzięki tej darmowej usłudze, nasi graficy przygotują foto-realistyczną, podglądową wizualizację Państwa przyszłej plastikowej wizytówki. Często pozwalamy sobie także przeprojektować lekko, lub całkowicie projekt, dostosować go do technologii którą wybrał klient i zrealizować go w jak najbardziej ekskluzywnej postaci.
 

Kody kreskowe

Możemy wygenerować i dodać kody kreskowe na Twoje wizytówki. Kody łatwo się skanują standardowo dostępnymi urządzeniami jak komórki z kamerą czy czytnikami kodów kreskowych. Najczęściej występujące dane to adres strony internetowej, szczegóły dotyczące kontaktu, czy ustawienia sieci WIFI.

Zdjęcia i gradienty

Nasze plastikowe wizytówki w pełnym kolorze idealnie nadają się na nadruk grafik fotograficznych, jak i grafik zawierających gradient. W procesie cyfrowego druku, używane są bowiem drukarki które drukują w podstawowych kolorach CMYK, dających gwarancję bogatej gamy kolorów.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x