PVC
 

1Przezroczyste wizytówki plastikowe

Do produkcji przezroczystych wizytówek używamy unikalnego polimeru plastiku który pozwala promieniom światła przez materiał wizytówki. Ta unikalna właściwości pozwala na tworzenie naprawdę wyjątkowych projektów graficznych i ich nadruków na wizytówki PCV. Dzięki temu możemy tworzyć eleganckie znaki wodne, czy elementy graficzne drugoplanowe służące za tło. Wizytówki są produkowane ręcznie, przy użyciu tradycyjnych artystycznych metod. Każda warstwa farby (przejście) nakładana jest ręczne w osobnym procesie. To pozwala nam na reprodukcję grafiki z zachowaniem największej ilości detali. Posiadamy także szeroką gamę farb metalicznych lub folii które naniesione na powierzchnię wizytówki PCV mogą dać jeszcze większy efekt które są tymi wizytówkami obdarowywane.
 
 
 

2Zabarwiane kolorem, przezroczyste wizytówki plastikowe

Nasze zabarwiane kolorem plastikowe wizytówki są tworzone przy wykorzystaniu chemicznego laminowania plastiku kolorowym żelem, z warstwą zawierającą domieszkę przezroczystego polimeru. Nadaje im to efekt kolorowego przezroczystego materiału. Powierzchnia wizytówki PCV posiada matową teksturę, dzięki której światło ulega większej dyfuzji na jej powierzchni, co daje unikalne wrażenia artystyczne. Na każdą wizytówkę PCV możemy nanieść folię lub metaliczne farby ręcznymi metodami tradycyjnymi. Najmniejsze detale? Dla nas to żaden problem. Jesteśmy dumni z jakości jaką oferujemy naszym klientom.
 

3Czarne lub białe, satynowe wizytówki plastikowe

Nasze satynowe plastikowe wizytówki nazywane są od ich specyficznej matowej tekstury na jej powierzchni. Nośnikiem wizytówek jest polimer plastiku o określonym kolorze barwy masy plastycznej, czarnej lub białej. Dzięki zastosowaniu tego materiału nasi graficy mogą zaprojektować bardzo kontrastowe projekty poprzez dodanie elementów połysku na powierzchni wizytówki. Możemy także dodać na ich powierzchnię metaliczne tusze, lub wprasować kolorowe metaliczne folie w materiał plastiku. Całość tworzona jest stosując ręczne tradycyjne metody produkcji. Gotowe produkty są tak unikalne jak Ty i Twoja firma.
 
 
 

4Wizytówki plastikowe w pełnym kolorze

Nasze plastikowe wizytówki zadrukowane w pełnym kolorze należą do najtrwalszych na rynku. W przeciwieństwie do innych masowo produkowanych wizytówek plastikowych zamykamy cyfrowo drukowaną grafikę pomiędzy dwie warstwy cienkiego przezroczystego materiału PCV. To chroni wizytówkę przed śladami użytkowania i pozwala na zastosowanie zarówno matowej jak i błyszczącej powierzchni. Wizytówki realizujemy w 3 różnych grubościach. Projekt graficzny standardowo jest drukowany dwustronnie.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x