PVC
 

Zabarwiane kolorem, przezroczyste wizytówki plastikowe

Nasze zabarwiane kolorem plastikowe wizytówki są tworzone przy wykorzystaniu chemicznego laminowania plastiku kolorowym żelem, z warstwą zawierającą domieszkę przezroczystego polimeru. Nadaje im to efekt kolorowego przezroczystego materiału. Powierzchnia wizytówki PCV posiada matową teksturę, dzięki której światło ulega większej dyfuzji na jej powierzchni, co daje unikalne wrażenia artystyczne. Na każdą wizytówkę PCV możemy nanieść folię lub metaliczne farby ręcznymi metodami tradycyjnymi. Najmniejsze detale? Dla nas to żaden problem. Jesteśmy dumni z jakości jaką oferujemy naszym klientom.
 

Wykonywane ręcznie

  • 1
    Każda farba nanoszona jest na plastik w temperaturze 200°C i ciśnieniu kilku ton na cm2 w celu otrzymania lepszej przyczepności do podłoża.
  • 2
    Każdy kolor jest nakładany na plastik w oddzielnym procesie (kroku) warstwowo.
  • 3
    Przezroczysty żel o określonym kolorze jest zespajany z warstwą plastikowego rdzenia wizytówki. W rezultacie otrzymujemy wizytówkę która jest przezroczysta, ale w określonym kolorze żelu. Otrzymujemy piękną, z żywymi kolorami przezroczystą wizytówkę.
 
 

Dostępna paleta kolorów dla materiału przezroczystego

Każda kolorowa przezroczysta wizytówka jest realizowana poprzez chemiczne połączenie kolorowego żelu z przezroczystą plastikową warstwą nośnika wizytówki. Kolorowy żel jest farbą która jest przezroczysta, ale posiada zabarwienie określonego koloru. Posiadamy jako jedyni pełną paletę kolorów w których może występować przezroczysta wizytówka. Są to następujące kolory: czerwony, kolor fuksji, fioletowy, pomarańczowy, żółty, błękitny, niebieski, bursztynowy, zielony cytrynowy i przydymiony.
 

Grafika "od krawędzi do krawędzi"

Wielu naszych konkurentów automatyzuje proces produkcji wizytówek. W tym przypadku pusta niezadrukowana wizytówka musi być przekładana dwukrotnie tak by na obu jej stronach mógł powstać nadruk. To uniemożliwia najczęściej druk dwustronny. My wybraliśmy inną ścieżkę. Jesteśmy dumni z naszej tradycyjnej metody realizacji produktu. Każda wizytówka jest ustawiana ręcznie i drukowana tradycyjnymi metodami poligraficznymi. To daje nam możliwości niedostępne dla innych konkurentów.
 

Piękne metaliczne kolory

W naszej produkcji używamy najwyższej jakości regularnych kolorów farb, ale także posiadamy specjalne metaliczne odmiany niektórych kolorów. Nasze metaliczne tusze charakteryzują się żywymi kolorami, i bardzo odbijają światło. Najbardziej popularnymi kolorami są srebrny i złoty. Nasz kolor srebrny jest na tyle intensywny, że jego kolor zbliżony jest do koloru chromu. W naszej ofercie posiadamy także specjalne odmiany farb metalicznych które odbijają światło tak, że po odbiciu promieni słonecznych powstaje spektrum wielokolorowe.
 

Bezpłatna usługa "Moja wizytówka"

Jeżeli posiadacie Państwo cyfrowy projekt graficzny (plik) własnej wizytówki, oferujemy możliwość wizualizacji (podglądu) tej wizytówki na naszych ekskluzywnych plastikowych wizytówkach. Dzięki tej darmowej usłudze, nasi graficy przygotują foto-realistyczną, podglądową wizualizację Państwa przyszłej plastikowej wizytówki. Często pozwalamy sobie także przeprojektować lekko, lub całkowicie projekt, dostosować go do technologii którą wybrał klient i zrealizować go w jak najbardziej ekskluzywnej postaci.
 

Kody kreskowe

Możemy wygenerować i dodać kody kreskowe na Twoje wizytówki. Kody łatwo się skanują standardowo dostępnymi urządzeniami jak komórki z kamerą czy czytnikami kodów kreskowych. Najczęściej występujące dane to adres strony internetowej, szczegóły dotyczące kontaktu, czy ustawienia sieci WIFI.

Drukowanie po "drugiej" stronie wizytówki

Naturą przezroczystych wizytówek, jest to iż grafikę jak i tekst możemy drukować po dwóch stronach wizytówki. Drukując po przeciwnej stronie możemy uzyskać ciekawe efekty artystyczne, kiedy to spoglądamy na przednią część wizytówki. Wizualnie będzie to wyglądało na efekt głębi, dwóch warstw druku.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x