PVC
 

Przezroczyste wizytówki plastikowe

Do produkcji przezroczystych wizytówek używamy unikalnego polimeru plastiku który pozwala promieniom światła przez materiał wizytówki. Ta unikalna właściwości pozwala na tworzenie naprawdę wyjątkowych projektów graficznych i ich nadruków na wizytówki PCV. Dzięki temu możemy tworzyć eleganckie znaki wodne, czy elementy graficzne drugoplanowe służące za tło. Wizytówki są produkowane ręcznie, przy użyciu tradycyjnych artystycznych metod. Każda warstwa farby (przejście) nakładana jest ręczne w osobnym procesie. To pozwala nam na reprodukcję grafiki z zachowaniem największej ilości detali. Posiadamy także szeroką gamę farb metalicznych lub folii które naniesione na powierzchnię wizytówki PCV mogą dać jeszcze większy efekt które są tymi wizytówkami obdarowywane.
 

Wykonywane ręcznie

  • 1
    Każda farba nanoszona jest na plastik w temperaturze 200°C i ciśnieniu kilku ton na cm2 w celu otrzymania lepszej przyczepności do podłoża.
  • 2
    Każdy kolor jest nakładany na plastik w oddzielnym procesie (kroku) warstwowo.
  • 3
    Często nakładamy czysty lakier bezbarwny na gotową wizytówkę. Niewielka warstwa lakieru naniesiona na wizytówkę zwiększa jej przezroczystość w stosunku do wizytówki plastikowej niezadrukowanej.
 

Grafika "od krawędzi do krawędzi"

Wielu naszych konkurentów automatyzuje proces produkcji wizytówek. W tym przypadku pusta niezadrukowana wizytówka musi być przekładana dwukrotnie tak by na obu jej stronach mógł powstać nadruk. To uniemożliwia najczęściej druk dwustronny. My wybraliśmy inną ścieżkę. Jesteśmy dumni z naszej tradycyjnej metody realizacji produktu. Każda wizytówka jest ustawiana ręcznie i drukowana tradycyjnymi metodami poligraficznymi. To daje nam możliwości niedostępne dla innych konkurentów.
 

Piękne metaliczne kolory

W naszej produkcji używamy najwyższej jakości regularnych kolorów farb, ale także posiadamy specjalne metaliczne odmiany niektórych kolorów. Nasze metaliczne tusze charakteryzują się żywymi kolorami, i bardzo odbijają światło. Najbardziej popularnymi kolorami są srebrny i złoty. Nasz kolor srebrny jest na tyle intensywny, że jego kolor zbliżony jest do koloru chromu. W naszej ofercie posiadamy także specjalne odmiany farb metalicznych które odbijają światło tak, że po odbiciu promieni słonecznych powstaje spektrum wielokolorowe.
 

Bezpłatna usługa "Moja wizytówka"

Jeżeli posiadacie Państwo cyfrowy projekt graficzny (plik) własnej wizytówki, oferujemy możliwość wizualizacji (podglądu) tej wizytówki na naszych ekskluzywnych plastikowych wizytówkach. Dzięki tej darmowej usłudze, nasi graficy przygotują foto-realistyczną, podglądową wizualizację Państwa przyszłej plastikowej wizytówki. Często pozwalamy sobie także przeprojektować lekko, lub całkowicie projekt, dostosować go do technologii którą wybrał klient i zrealizować go w jak najbardziej ekskluzywnej postaci.
 

Kody kreskowe

Możemy wygenerować i dodać kody kreskowe na Twoje wizytówki. Kody łatwo się skanują standardowo dostępnymi urządzeniami jak komórki z kamerą czy czytnikami kodów kreskowych. Najczęściej występujące dane to adres strony internetowej, szczegóły dotyczące kontaktu, czy ustawienia sieci WIFI.

Drukowanie po "drugiej" stronie wizytówki

Naturą przezroczystych wizytówek, jest to iż grafikę jak i tekst możemy drukować po dwóch stronach wizytówki. Drukując po przeciwnej stronie możemy uzyskać ciekawe efekty artystyczne, kiedy to spoglądamy na przednią część wizytówki. Wizualnie będzie to wyglądało na efekt głębi, dwóch warstw druku.
 
Nasza strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x